NJESIA ADMINISTRATIVE ZERQAN                                                                                 NJESIA ADMINISTRATIVE SHUPENZE                

                 LULZIM LALA                                                                                                                      ALEKS SINANI

Email: Adm.Zerqan@bulqiza.gov.al                                                                                     Email: Adm.Shupenze@bulqiza.gov.al

 

NJESIA ADMINISTRATIVE FUSHE-BULQIZE                                                                    NJESIA ADMINISTRATIVE GJORICE

                  SHAHIN ALLIU                                                                                                                    VEHBI XHEKA           

Email: Adm.Fushebz@bulqiza.gov.al                                                                                    Email: Adm.Gjorice@bulqiza.gov.al

 

NJESIA ADMININISTRATIVE MARTANESH                                                                     NJESIA ADMININISTRATIVE OSTREN  

                  GENTIAN HASLIKA                                                                                                              SHABAN KURTI

 Email: Adm.Martanesh@bulqiza.gov.al                                                                                Email: Adm.Ostren@bulqiza.gov.al

                                                                             NJESIA ADMINISTRATIVE TREBISHT

                                                                                                   FITIM BALLA

                                                                                Email: Adm.Trebisht@bulqiza.gov.al