Kategori: Shërbimi Social

Shërbimi Social

Top Rated

Kultura&Arsimi

Latest

Urbanistika

Latest
Sorry, No Posts Found

Prokurimet Publike

Latest

Drejtoria Juridike

Drejtoria Juridike, Prokurimeve Publike siguron përputhshmërinë e veprimtarisë së Bashkisë me kërkesat ligjore në fuqi. Jep asistencë dhe opinionit ligjor në funksion të veprimtarisë së Bashkisë, Angazhohet në përgatitjen e...

Financa & Taksat

Latest

Njoftime

Kupa e Mundjes Tradicionale 2017

Ditën e Enjte me datë 18 Maj 2017, në orën 10:00 në Ostren të Madh, Bashkia Bulqizë në bashkëpunim me Shoqatën Sportive "Golloborda", Shoqatën Kombëtare të Mundjes Shqiptare dhe Federatën Shqiptare të Mundjes organizojnë aktivitetin ''Kupa e Mundjes Tradicionale 2017''. Jeni të mirëpritur!

MARTA DHE XHUXHI TREMOTINO

Qendra Kulturore Bulqizë  dhe Shkolla 9-vjeçare Shefqet Tançi, me mbështetjen e Bashkisë  Bulqizë organizon: Dramën  “Marta dhe Xhuxhi Tremotino”Ju ftojmë të merrni pjesë më datë 06.04.2017 në orën 12:00 në ambjentet e Qendrës Kulturore Bulqizë.

Ditët Dibrane dhe Matjane në Tiranë

Foto Galeri

Moti

24/05/2017, 2:25 am
Mostly cloudy with thunderstorms
Mostly cloudy with thunderstorms
11°C
real feel: 10°C
current pressure: 1020 mb
humidity: 100%
wind speed: 4 km/h N
wind gusts: 7 km/h
UV-Index: 0
sunrise: 5:13 am
sunset: 8:00 pm
 

Përmirëso Qytetin

Permireso qytetin